Wizyta Księdza Arcybiskupa w naszej szkole

W dniu 15 września 2023r. miało miejsce w VII LO niecodzienne wydarzenie - w ramach wizytacji kanonicznej parafii Św. Floriana w Białymstoku, naszą szkołę odwiedził Ks. Arcybiskup Metropolita Białostocki dr Józef Guzdek. W imieniu całej społeczności szkolnej, przybyłych gości przywitał Pan Dyrektor dr Jerzy Nowik. Klasy artystyczne, teatralne i wokalne przygotowały oprawę artystyczną spotkania. Ks. Arcybiskup podkreślił jak wielką wartością jest szacunek do drugiego człowieka. Swoją wizytę zakończył wspólną modlitwą, udzielając wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.

VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku
ul. Wierzbowa 7
15-743 Białystok

tel. 85 664 93 31
e-mail: lo7@um.bialystok.pl
Powrót na początek strony