Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora VII LO

W dniu 07.03.2024 r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora VII LO. Miejscem rozgrywek była szkolna sala gimnastyczna. Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze, na wysokim poziomie technicznym. Podczas turnieju można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz postawę fair play - co bardzo cieszy organizatorów.

Wśród dziewcząt najlepszą okazała się WIKTORIA WIRKOWSKA z klasy IE, drugie miejsce zajęła NATALIA SIEMIENKIEWICZ z kl. IIIC, natomiast trzecią lokatę uzyskała ALEKSANDRA GRABOWIECKA z kl. IE.

W kategorii chłopców, mistrzem okazał się ŁUKASZ TALAREK z kl. IVB, srebro otrzymał PIOTR CZEMBROWSKI z kl. IIIF, natomiast medal brązowy wywalczył KAJETAN RUDAWSKI z kl. IIC.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz kibicom za uczestnictwo w turnieju.